Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sázka

5. 12. 2007

Neměla bych se sázet. Tentokrát jsem zcela a úplně neodhadla šílenost jedné osoby a zcela naivně jsem se vsadila. Výsledkem je samozřejmě má potupná prohra. A za všechno může ta moje nechutná komunikativnost.. anebo EMO.

To jsem takhle jednou jela metrem. A už ani nevím jak, začla jsem si z nějakýho neznámýho důvodu povídat s jakýmsi mladým mužem. A protože jsme si celkem hezky popovídali (nebo spíše jsme se společně smáli jedné protivné babě seřvávající svou emařskou vnučku), vyměnili jsme si icq. Co se stalo, začali jsme si po tom icq znovu dělat legraci z ema. Zmínila jsem se o tom, že nechápu, že ani těm klukům už neni blbý si udělat černý monokly. A ze srandy jsem dodala, že jestli bude den chodit s očima jako emo, tak ja pak budu chodit tri dny namalovaná, protože jsem si ho prostě nedokázala představit- byl to typ člověka batikovaný psychopat. Sázka byla na světě.

Ano, dneska chodil celej den s očima obtaženýma černou tužkou a pusou na rudo.

Od zítřka (tzn. středa) mne můžete spatřit namalovanou. Vyhýbejte se mi. Vypadam ještě hůř než normálně.

Jinak děkuji za stávku dýdžejů. Teda učitelů. Mohli byste to zopakovat.

Mám krásně fialovou nohu. Nějaká tanečnice v tanečních mi na ni šlápla jehlou. A jak mi vysvětlil Dominik, je spočítáno, že když vám šlápne na nohu 70ti kilová holka na jehlách, je to větší tlak, než kdyby si na ni stoupnul slon. Sedělo by to.

Je to všechno krutopřísný. Hej.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to teda hej...

(ango, 12. 12. 2007 15:56)

hehe, to teda je :)

a je to jasný :DD

(Bája, 6. 12. 2007 9:25)

Tak proto včéra nepřišla,jó? = ))